real--fifa--08
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


The Best from all!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Regulament Sezonul I

In jos 
AutorMesaj
sollo
Owner
Owner
sollo


Mesaje : 46
Data de inscriere : 03/09/2009

Regulament Sezonul I Empty
MesajSubiect: Regulament Sezonul I   Regulament Sezonul I Icon_minitimeVin Sept 04, 2009 8:51 am

REGULAMENT
Am sa mentionez cateva reguli pe care toti membrii acestui forum sunt obligati sa le respecte !!!
In primul rand trebuie sa aveti un limbaj cat mai decent.In eventualitatea in care ati jignit un membru din campionat sau mai ales din StaFF-ul REAL--FIFA08 veti suporta consecintele prin pierderea definitiva si irevocabila a meciului respectiv cu 3-0 .Desigur pentru a conclude acest lucru este nevoie de PRINT in care sa figureze convorbirea cu adversarul in cauza!
Este bine de stiut ca aprobarile verbale in cazul incalcarii regulamentului din partea adversarului NU vor fi luate in calcul!In speta<<Recunosti ca ai folosit Q+W din propriul teren? R:Da!">> ,prin prisma faptului ca acestea pot fi oricand trucate!

Acum sa trecem la regulamentul jocului :

-Cornerul batut pe bara transversala sau direct pe poarta este INTERZIS
-Q+W -aveti voie DOAR din terenul adversarului !!!Daca Doamne fereste dati din greseala Q+W din propriul teren,veti fi sanctionati numai daca veti continua faza in scopul inscrierii unui gol!TOT CE TREBUIE SA FACETI ESTE SA DATI MINGEA IN AUT SAU SA I-O PASATI ADVERSARULUI!SPER CA AM FOST DESTUL DE CLAR!
-Este interzisa executarea autului in careul advers (in careul mic,6 m) ..
-Se joaca pana in minutul 90!

Setari Obligatorii:

Half Length: 6 min
Difficulty Level: World Class
Keeper Difficulty Level: World Class
Game speed: Fast
Injuries:On
Offsides:On
Bookings:On


FACETI BINE SI RESPECTATI REGULAMENTUL INTRUCAT VETI SUPORTA CONSECINTELE intr-o oarecare masura chiar compromitatoare in vederea calificarii!Fiti fair-play!
Sus In jos
https://real--fifa--08.forumgratuit.ro
 
Regulament Sezonul I
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
real--fifa--08 :: REGULAMENT & DESFASURARE-
Mergi direct la: